• |
ide | kryesore

FOTO/ Gallatë pa fund në internet për hapjen e listave të Ramës

-Instant, Arkiva, Pikante

Nuk kanë shpëtuar pa një seri memesh në rrjetet sociale deklaratat e mazhorancës se duan hapje të listave të kandidatëve për deputetë, por nuk pranojnë propozimin e opozitës për hapjen 100% të tyre.


Qëllimi i Ramës është të heqë koalicionet parazgjedhore dhe kjo nuk u ka shpëtuar thumbimeve online. ©LAPSI.al


Image may contain: 2 people, meme and text

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu