• |
ide | kryesore

Foto e Klea Hutës duke i dhënë gji djalit që po thyen rrjetin

-Instant, Paparazzi, Slider

Prezantuesja Klea Huta ka nxjerre ne llogarine e saj ne instagram nje foto duke i dhene gji djalit te saj te vogel Krid, ne forme te “shpenguar” ne makine. Foto aspak e rastesishme qe ekspozon nje moment shume intim, tashme po thyen rrjetin me mbi 30 mije pelqime ne pak kohe.


©Lapsi.al


6 Comments

 1. normal qe thyen rrjetin se praktikisht i ka nxjerr te dyja…
  gjithsesi rrjeti social duhet te marre masa sepse kjo ka shkel me te dyja kembet rregullat strikte te rrjeteve sociale. te ushqyerit eshte privatsi dhe kjo e ka shkelur privatsine e nje foshnje te mitur

  1. Nuk eshte faj i ksaj qe njerezit jane idiota dhe meren me Klean, une nuk e dija as kush ishte, e mesova nga google. Problemi i vertete eshte tek shumica e njerezve qe meren me budallalliqe. Ky problem ka filluar ne bote qe ne vitet 80, te ne pak me vone.
   Po car lesh privatesie ka shkelur mo, foshnjes nuk i shihet as fytyra.

 2. beni kujdes te dashur komentues,mos beni sherr kot e matini fjalet aq me shume kur Namyti Kristaq Paniku,vellai i Kleas eshte prezent

  1. Ai duket i shqetesuar si dajo dhe jo si vella ne fakt. Gjithsesi ustai i kycit me siguri nuk e ka pas fare mendjen tek toci i bebit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu