• |
ide | kryesore

Harry Styles: Karantina më ndryshoi

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari Harry Styles i ka surprizuar të gjithë me ‘look-un’ e tij të fundit.


Ai ka pozuar në një foto nga Madena në Itali dhe ka pohuar se gjatë karantinës është përpjekur të mësojë gjuhën italiane. Përveç këtij detaji ranë në sy mustaqet e Harry-t i cili kishte marrë një pamje më të rritur prej tyre.Vetë Styles nuk ka publikuar asnjë foto të tij, ndaj dhe ndjekësit janë surprizuar nga ky ndryshim i këngëtarit.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.