• |
ide | kryesore

Joe Jonas dhe Sophie Turner bëhen prindër për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider


Edhe pse nuk kanë folur kurrë publikisht lidhur me shtatzëninë, mediat e huaja kanë bërë të ditur se këngëtari Joe Jonas dhe aktorja Sophie Turner janë bërë prindër për herë të parë.

Aktorja e “Game of Thrones” ka sjellë në jetë një vajzë ,të cilën vendosën ta quajnë Willa .Sophie dhe Joe u martuan në muajin maj në një ceremoni private në Las Vegas. Disa muaj më vonë ata i thanë sërish “Po” njëri-tjetrit në një dasmë të mbajtur në Francën Jugore.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *