• |
ide | kryesore

Dhurata më e cuditshme e Princ William për bashkëshorten e tij

-Instant, Paparazzi, Slider

Duka i Kembrixhit iu bashkua yllit të futbollit Peter Crouch, gazetarit sportiv Tom Fordyce, dhe prezantuesit Chris Stark në podcastin The Peter Crouch Podcast.


William tregoi sesi sporti ndikon në shëndetin mendor si dhe për jetën e tij familjare duke ndarë me dëgjuesit dhuratën më të cuditshme që i kishte dhënë bashkëshortes së tij Kate.”I kam bërë dhuratë gruas time një palë dylbi.Kate ma përmend shpesh këtë gjë. Ishte fillimi i njohjes tonë dhe po përpiqesha ta bëja sa më interesante dhuratën duke i demostruar sesa larg mund të shikoje me dylbitë,por Kate ishte tepër konfuze dhe nuk po e kuptonte se cfarë po ndodhte.” është shprehur ai duke shkaktuar të qeshura mes të ftuarëve. William e ka njohur Kate që në periudhën e studimeve në univeristetin ‘St Andrews’ në Scotland, aty ku nisi dhe historia e tyre e dashurisë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *