• |
ide | kryesore

FOTO/ Erjona Sulejmani, në liqenin e Gardas, i kujton Xhemailit çfarë ka humbur

-Instant, Sport

Erjona Sulejmani përgatitet për një verë të nxehtë në liqenin e Gardas. Modelja shqiptare di të tërheqë gjithnjë vëmendjen e medias së përtej Adriatikut, që e ka pagëzuar si Mbretëresha e liqenit të Gardas. Fotot e shkodranes mbi barkë janë provokuese dhe Spotmediaset i ka konsideruar si sinjal për ti treguar ish-bashkëshortit të saj, futbollistit të kombëtares së Zvicrës, Blerim Xhemaili, se çfarë ka humbur…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *