• |
ide | kryesore

Aksident në Shkodër, makina përmbyset në rrugë

Arkiva, Lajme

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Trush të Shkodrës. Një makinë mësohet se ka dalë nga rruga dhe është kthyer përmbys. Siç shikohet edhe nga fotot personat janë ende në makinë.  Ndërsa dyshohet se në këtë ngjarje aksidentale janë lënduar dy persona të cilët janë dërguar drejt Spitalit Rajonal të Shkodrës dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu