• |
ide | kryesore

FOTO/ Njihuni me 52-vjeçaren që ka tërbuar djemtë: Marr shumë mesazhe në inbox

-Instant, Arkiva, Lapsi Leaks

Ndonëse është plot 52-vjeçe, Lori Vick nga SHBA-ja, thotë se merr shpesh mesazhe ngacmuese nga djem të rinj, kjo falë formave të saj trupore.


Lori tregon se për të arritur këtë është ushtruar shumë, ka zhvilluar orë të panumërta palestre si edhe ka konsumuar një dietë strikte të pasur me vitamina e proteina.


Ajo është nënë e tre fëmijëve, Lexi 25-vjeç, Logan 19 vjeç dhe Lawson 17 vjeç. Ëndrra e 52-vjeçares është të ruaj format trupore dhe në të 60-at e saj të jetë në gjendje të pozojë ende me bikini.

“Kam punuar shumë që të arrij këtë rezultat. Ndjek një dietë strikte, ushtrohem në palestër dhe mbi të gjitha marr rreze dielli për të përfituar vitaminën D.

Marr shumë mesazhe nga djem të rinj, më ngacmojnë dhe më ftojnë në takime. Shumica prej mesazheve vijnë nga persona që janë më të vegjël në moshë se djali im i madh Lexi”, u shpreh Lori.

Pin on Fit & strong wall — Aging Evolution

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu