Muajin e kaluar ata bënë debutimin me një romancë dashurie dhe javën e fundit ata kanë folur për lidhjen që tanimë kanë krijuar.

Tani, dyshja kanë marrë një hap tjetër: zyrtarizmin e lidhjes në Instagram. MGK ndau fotografinë e parë të përbashkët të tyre në rrjetet sociale me përshkrimin: “isha duke pritur një kohë të gjatë të të gjej përsëri”. Çifti, që punuan bashkë në këngën “Bloody Valentine” në maj – gjithashtu janë duke punuar në një film që titullohet “Midnight in the Switchgrass”.


 Lidhja e re e 34 vjeçares vjen pas ndarjes së saj nga partneri Brian Austin, me të cilin ishte në një romancë për më shumë se një dekadë.