• |
ide | kryesore

Martohet aktori turk Baris Arduc ( FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Sipas shtypit vendas, Gupse dhe Baris u martuan në Çeshme, aty ku po kalojnë pushimet dhe ftuan vetëm 5 persona për shkak të pandemisë së Covid-19 që nuk lejon grumbullimet.


Së fundmi, në rrjetet sociale po qarkullojnë disa foto nga kurorëzimi i tyre, ku vihet re se të dy kanë zgjedhur të jenë të thjeshtë, larg çifteve të zakonshme.Megjithatë, në planet e çiftit është edhe një martesë e madhe dhe siç u ka hije atyre vitin e ardhshëm pas kalimit të pandemisë.Baris,, u bë i njohur në Shqipëri nga telenovelat “Dashuri me qira” dhe “Kuzgun”.


 

 

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu