• |
ide | kryesore

Rama presion opozitës: Nuk presim dot gjatë për ligjin zgjedhor, 5 qershorin ta integrojmë me 30 korrikun

Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish pas deklaratës së Bashës, i cili i tregoi vendin në burg pas zgjedhjeve.

Postimi i Ramës në Twitter.


Lulzim Basha reagimi yt ndaj ftesës sime për të vijuar punën bashkarisht dhe reflektuar në Ligjin Zgjedhor risitë kushtetuese është shumë i nxituar! Kërcënimet për konflikt e për fatura kostosh personale, tregojnë humbje të busullës! Në emër të shqiptarëve vendos Parlamentit. Prandaj mos humb kohë me dokrra të vjetra,duke përsëritur po atë avaz që ju ka çuar nga humbja në humbje, po le të vazhdojmë punën e nisur. 5 qershorin aty e ke, top në Ligjin Zgjedhor,ku tani duhet të integrojmë edhe 30 korrikun!Ta bëjmë së bashku e mos harro,s’presim dot gjatë!

9 Comments

 1. Hhhaaa shitesi i trojeve Shqiptare Dobriqa Qosiqi dika te beje dhe presjone 🙈🤮te ngordhi koha o vemje e skaduar.

 2. Pse nuk ia keput shkurt? Nje nen te vetem. NE SHQIPERI NUK DO KETE ZGJEDHJE PER SA KOHE EDI RAMA TE JETE GJALLE. Pastaj shuko sa te mbron antiplumbi qe perdore ne Kosove Edo.

 3. Nikolas Löbel, deputet gjerman i CDU-së së Kancelares Angela Merkel, njëherazi anëtar i politikës së jashtme në Bundestagun gjerman dhe bashkëraportues për Shqipërinë, ka përshëndetur ndryshimet kushtetuese.

  Ai i ka cilësuar zhvillimet e sotme si një hap të shkëlqyeshëm për Shqipërinë në rrugën drejt BE.

  “Ky është një hap i shkëlqyeshëm për Shqipërinë në rrugën drejt Evropës.

 4. I paemer 17.51 !!!Zoti te ndihmofte se te ka lene mendja fare ?Rastet si puna jote therriten :Tyrylytyrlyyyyyy………!
  E gjithe bota demokratike shprehen se ndjejne keqardhje pse nje monster,drogaxhi ne perpelitje e siper ndryshoi kushtetuten dhe gjen e permend nje anonim,a shoku i ciklopit Frankenshtein !!!!???
  Nga frika e burgut,e sigurte qe do e provoje Edvin Rama,mund te haje edhe jashtqitjen e vet e jo te marre ca hale nga pas e te ndryshoje rregullat e lojes para se te zhvillohet ajo ?!
  Nuk ju vjen turp se si eshte katandisur plaku i surrelit,nuk ju vjen zor se ku e ka degdisur kete vend ?!Kaq te pashpirt jeni,e bije putanash e baxhellash te sigurimit te shtetit ?!
  Edvin,nuk ka zot te te shpetoje,je i marre fund,e pe 30 qershorin,i shikon sondazhet,asnje nuk te do,Partia Demokratike eshte 10 pike para partise socialiste qe ti e katandise ne rilindje hajdutesh ?!?!?
  Ka nje mekanizem dhe jo vetem nje qe e degjeneron ate qe katranosi sot edvini me maçoket e tij ne parlamet,lexojeni e do ta kuptoni seshpejti !!!

 5. Po ti the o monster se “5 qershori ” nuk preket ?!Ç’ne tani qe ta ndyshosh ?
  Burra si ty,fyejne edhe wc-ne,te pakten ato sherbejne per diçka,ti je ndyresire e pervers i pashoq!?
  Garanci nuk do marresh dot,je i marre fund !!!

 6. Mos u merzit atje i ke 1 ore perpara takimit, nuk merret pushteti me bq dhe duke i lepire bythen atyre qe flasin gjuhe te huaj, leri te porta te presin o lulezim se i more ne qafe shqiptaret me kete sjelljene cunit te mire. Ky tall bythen me ta dhe rri ne pushtet, ti i pret tre here ne dite dhe do marresh karroten.

 7. Nikolas Löbel, deputet gjerman i CDU-së së Kancelares Angela Merkel, njëherazi anëtar i politikës së jashtme në Bundestagun gjerman dhe bashkëraportues për Shqipërinë, ka përshëndetur ndryshimet kushtetuese.

  Ai i ka cilësuar zhvillimet e sotme si një hap të shkëlqyeshëm për Shqipërinë në rrugën drejt BE.

  “Ky është një hap i shkëlqyeshëm për Shqipërinë në rrugën drejt Evropës.Duhet te jeni kaq koqe qe une them cfare detyre ka ky deputeti dhe prap thoni qe nuk njihet,keshtu ndodh kur njeh vetem cunin e fariut gazin Qimin ndoken mediun etj tjere palaco politik qe ka prodhuar salihu supen e keni gati

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu