• |
ide | kryesore

Matthew McConaughey publikon librin e tij të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori, Matthew McConaughey, është duke  publikuar librin e tij të parë, por thotë se është larg nga një autobiografi tipike e famshme.

“Ky nuk është një kujtim tradicional, ose një libër këshillimi, por më tepër një libër loje i bazuar në aventura në jetën time”, tha McConaughey, në një deklaratë.Libri, i titulluar “Greenlights”, është vendosur të publikohet më 20 tetor.“Sipas Crown, i cili njoftoi për librin të mërkurën, aktori i njohur për filmat “Dallas Buyers Club” dhe “Magic Mike” do të prezantojë një ditar që ai ka mbajtur për 35 vjet.”Ai gjeti jo vetëm histori, pyetje, të vërteta dhe pohime, por edhe një temë të besueshme”, njoftoi Crown.“Nga rritja si një fëmijë aventuresk në një shtëp në Texas deri në udhëtimet zbavitëse në Australi, Peru dhe Mali, deri në ditët e tij në Hollywood dhe ngritjen në famë, McConaughey ndan si përvojat e tij të jetës kanë futur tek ai rëndësinë e vlerave kompetente, fuqinë e përvojave të reja dhe siç thotë ai, ‘ose duke ndryshuar realitetin tuaj ose duke ndryshuar mënyrën se si e shihni atë’”, vazhdon deklarata e tij.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu