• |
ide | kryesore

Brad Pitt dhe Angelina Jolie drejt pajtimit

-Instant, Paparazzi, Slider

Brad Pitt dhe Angelina Jolie mesa duket kanë  vendosur të rregullojnë marëdhënien e tyre për hir të fëmijve.

Që prej periudhës së pandemisë, aktori është parë të vizitojë ish-bashkëshorten dhe fëmijët e tyre përgjatë muajve qershor dhe korrik.Së fundmi Pitt është fotografuar duke shkuar me motorr në shtëpinë e Jolie .Kjo pamje e aktorit ka tërhequr vëmendjen e  ndjekësve, të cilët mendojnë se Angelina dhe Brad i kanë lënë në të shkuarën problemet e tyre dhe tani gëzojnë një raport normal.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu