• |
ide | kryesore

Të shtëna me armë zjarri në Mullet

Arkiva, Lajme, Të fundit

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në fshatin Mullet në periferi të Tiranës.

Për fat të mirë, nuk bëhet fjalë për të plagosur.


Mësohet se një person ka qëlluar në ajër pranë një parkingu automjetesh.

Pas këtij akti, autori është larguar me shpejtësi me anë të një foristrade. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur rastin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu