• |
ide | kryesore

Vrasja makabre në Elbasan, zbardhet dëshmia e dhëndrit të Qazim Sejdinit: Florin e kam shok, nuk e kujtoj si nisi debati

Arkiva, Lajme, Të fundit

Është zbardhur dëshmia e dhëndrit të ish kryetarit të bashkisë së Elbasanit i arrestuar për vrasjen makabre të të riut Florian Lamçe, në orët e para të mëngjesit të djeshëm, në Elbasan.


“Florin e kam shok. U takuam pasdite dhe kemi qene ne disa lokale. Ne darke u ulem me Ardianon dhe me Florianin tek lokal piazza dhe kemi pire shume pije te ndryshme. Nuk e kujtoj as si nisi debati dhe as pse me qelloi dhe e qellova. Jam i shokuar. Nuk e di si ka ndodhur. Ne jemi miq.”, mësohet se ka thënë ai.


2 Comments

  1. Kur i kishte dal pija te nesermen ne dreke ktij loqes ne komisarjat kishte filluar te bertiste pse e kishin fut ne biruc se te qenit i dehur nuk ishte krim.
    Kur i kishin thene qe kishte vrare shokun. Kishte fillu me i ra murit me koke.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu