• |
ide | kryesore

Defekti në rrjet, disa zona të Tiranës pa energji elektrike

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se zonat pranë shkollës “Petro Nini Luarasi”, Fakulteti i Juridikut, zona pranë Gardës së Republikës, rruga “Margarita Tutulani”, etj, pra një pjesë e Tiranës së Re, aktualisht janë pa energji elektrike për shkak të një dëmtimi në rrjet.

OSHEE po punon për rikthimin sa më të shpejtë të furnizimit me energji elektrike.


Njoftimi i plotë:

Pershendetje

Aktualisht dy fidera që lidhen, njeri me Nst Qender dhe tjetri me Nst Selitë ndodhen jashtë pune si pasoje e nje avarie.

Zonat pa energji elektrike janë prane shkolles “Petro Nini Luarasi”, Fakulteti i Juridikut, zona pranë Gardës së Republikës, rruga “Margarita Tutulani”, etj, pra një pjesë e Tiranës së Re.

Brigadat e OSSH Tirana 1 janë duke punuar maksimalisht për rikthimin sa më të shpejtë të energjisë elektrike në 7 kabinat e ketyre zonave

1 Comment

  1. Mashtrusa super mashtrusa u bo 10 ore pa drita legena. Ne kte vap leni popullin pa drita. E keni menjen me bo pallate dhe vila.
    Nuk ka ngel minister pa ble vila ne dhermi prandaj nuk e rru njeri per dritat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu