• |
ide | kryesore

Rina Balaj ashtu siç nuk e keni parë asnjëherë, topless

Paparazzi, Slider

Rina Balaj është një ndër emrat më të ndjekur e të komentuar në rrjete sociale, e cila tërheq shpesh vëmendjen me postimet e saj.
Diçka që i pëlqen shumë të bëjë është të luajë me look-un, duke na habitur vazhdimisht me ndryshimet e saj.

Rina ka provuar çdo ngjyrë flokësh dhe po të futeni në profilin e saj, do të shikoni foto shumë cool e shumëngjyrëshe.
Mirëpo, një pozë si e sotmja nuk kishte publikuar kurrë më herët.


Reperja ka ndarë me ndjekësit një foto nga vaska, ku ka pozuar topless teksa ka fotografuar veten përballë pasqyrës.

3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu