• |
ide | kryesore

West Side Family publikon këngën e re

-Instant, Paparazzi, Slider

“West Side Family” bashkoi forcat e frymëzimin për të na sjellë një projekt për këto ditë të nxehta të titulluar Zemra Rreh

Për këdo që i rreh zemra, kjo këngë super ritmike do ta shoqërojë gjatë ditëve të nxehta e do t’i japë energjinë e kërkuar.


Klipi është xhiruar buzë detit dhe të shumtë janë të rinjtë në videoklip, duke i dhënë klipit ritmin perfekt.
“Kur zemra rreh, Kap majet. Kur ajo ndjen, Kap skajet. Kur ajo do, Ska faje!”- janë fjalët e këngës së re.

1 Comment

  1. degjova kengen dhe ndjej pikellim e trishtim. si ka mundesi qe Zoti mori dr.Florin (superartist) dhe nuk mori keta te dy?! kaq te lodhur dhe te patalentuar pffff Zot

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu