• |
ide | kryesore

Arrestimi i veteranit të UÇK/ Berisha: Një akt tjetër antikombëtar, thikë pas shpine Kosovës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Pas ndalimit nga policia shqiptare të veteranit të UÇK ka reaguar edhe Sali Berisha.

Lexo më tej: 


Policia e Shqipërisë ndalon veteranin e UÇK-së, per fletë-arrestin nga Serbia 

Në një postim në faqen e tij në facebok ai shkruan se “arrestimi me urdhër të Beogradit i ish luftetarit të UÇK, Murtez Kastrati nga narkopolicia e Zografit bis është një thikë pas shpine për Kosoven dhe deshmi tjetër flagrante e vasalitetit të Tiranës ndaj Beogradit dhe luftës së ftohtë që Tirana zyrtare zbaton ndaj Prishtinës”.

Reagimi

Një akt tjetër antikombëtar!

Arrestimi me urdhër të Beogradit i ish luftetarit të UÇK, Murtez Kastrati nga narkopolicia e Zografit bis është një thikë pas shpine për Kosoven dhe deshmi tjetër flagrante e vasalitetit të Tiranës ndaj Beogradit dhe luftës së ftohtë që Tirana zyrtare zbaton ndaj Prishtinës.

Dënoj me ashpërsinë më të madhe këtë akt të shëmtuar antikombëtar dhe paralajmeroj Edvin Tradhëtarin dhe Gjeneral Vasalin se do përgjigjen personalisht per aktin e tyre të pashembullt. sb

11 Comments

  1. Presidenti i ardhshëm 2022-2027.
   Për herë të tretë në një post të lartë,
   rekord botëror.
   Bush(44) dy vjetë pasi e kishte lënë postin, shfaqet në billboard nëpër autosradat në USA me shprehje “You miss me now?”

 1. Rama eshte qelbesire por edhe ti nuk je me pak..Leje per Kosoven dhe Kosovaret se na cave trapin ti dhe ata, Pis Tropoje..

 2. Kur kerkohesh nga interpoli si polici kufitare ndalohesh, se eshte detyre qe duhet respektuar
  kur behet verifikimi edhe shikohet perse akuzohet atehere veprohet, jane regulla edhe ligje per te gjithe personat qe jane shqiptare apo jo,
  Ai nuk eshte arestuar pot eshte ndaluar per tu verifikuar edhe kjo ska asnje te keqe
  Ky u dha serbve nafte kontrabant edhe sote bene maria

  1. PSE LODHESH KOT TJA U SHPJEGOSH SHPELLKAREVE NJE GJE TE TILLE.
   ATA E DINE SHUME MIRE SE SI ESHTE PROCEDURA , POR NE KOKEN E TYRE PLOT ME MUT ESHTE GJITHMONE SIC JU INTERESON ATYRE.

   1. Kari, ka 7 vite qe kerma po vjedh e po shkaterron pervecse po varferon shqipetaret..Leje Plakun matuf por shiko skenderbeun tat!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu