• |
ide | kryesore

Beyonce tregon për herë të parë portretin e binjakëve

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Beyonce, së fundmi ka publikuar një fotografi familjare.

Në promovimin e albumit të saj “Black is King”, ajo ka gjetur rastin që të ekspozojë edhe dy binjakët e saj, Sir dhe Rumi, shkruan Daily Mail., Në këtë foto ajo shihet me nënën dhe dy vajzat e saj Blue Ivy Carter dhe Rumi.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu