• |
ide | kryesore

Dua Lipa dhe Anwar shtohen me një pjesëtar të ri në familje

-Instant, Paparazzi, Slider

Prej kohësh, këngëtarja Dua Lipa dhe partneri i saj, Anwar Hadid, janë zhvendosur për të jetuar së bashku.

Ata u afruan më shumë gjatë karantinës dhe tashmë janë thuajse të pandarë.Së fundmi një pjesëtar tjetër i është shtuar familjes.Së fundmi një pjesëtar tjetër i është shtuar familjes.Njëri prej miqve të përbashkët të çiftit i ka dhuruar Duas dhe Anwar-it një këlysh të vockël qeni, të cilin e kanë dashuruar që me shikim të parë.Këngëtarja ka shkrepur menjëherë disa foto për Instagram, duke i prezantuar fansat me anëtarin e ri të familjes së tyre.“Shoku ynë i ngushtë Dexter. Është perfekt”- shkruan Dua krahas fotove, duke zbuluar edhe emrin që i vendosi qenit të tyre.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu