• |
ide | kryesore

Kim Kardashian hedh poshtë fjalët për ndarje nga Kanye

-Instant, Paparazzi, Slider

Lidhja mes Kim Kardashian dhe Kanye West kohëve të fundit ka pësuar disa kriza.

Kjo, përshkak të disa deklaratave shokuese të reperit, çka bëri që Kim ta dërgonte atë të kontrollohej te një mjek, shkruan Mirror.Pas veprimeve të shumta që ata bënë, është aluduar edhe një ndarje e mundshme mes tyre, pasi edhe kështu u deklaruan në rrjete sociale.Sidoqoftë kësaj, Kim Kardashian nuk e ka ndërmend t’i kursejë fotografitë me Kanye, të cilat po i publikon në rrjetin social Instagram.Përmes një postimi, i cili ishte dedikim për ditëlindjen e shokut të saj, në të shihej edhe reperi i njohur.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu