• |
ide | kryesore

Filmat dhe serialet që do transmetohen në Netflix gjatë muajit gusht

-Instant, F1, Paparazzi, Slider, Stil

Platforma Netflix ka ndihmuar njerëzit që të kalojnë kohën e tyre të lirë, duke iu mundësuar të shikojnë filma dhe seriale nga më të ndryshmet, shkruan Evening News.


Netflix kësaj radhe ka planifikuar listën e disa filmave dhe seriale që do të transmetohen gjatë muajit gusht.


Një gusht
The Friday Night Dinner (sezoni 5)
The Fall (sezoni 1-3)
Rumour Has It
The Mask
Duplicity

Dy gusht
Connected

Tre gusht
The Panut Butter Falcon

Pesë gusht
Anelka: Misunderstood

Gjashtë gusht
The Rain (sezoni 3)

Shtatë gusht
Selling Sunset (sezoni 3)
High Seas (sezoni 3)
Work it

11 Gusht
Mr. Peabody & Sherman

14 gusht
Dirty John (sezoni 2)
Project Power

15 gusht
The Stranger: Season 2

16 gusht
Les Miserables

21 gusht
Lucifer (sezoni 5)
The Sleepover
Hoops

25 gusht
Trinkets (sezoni 3)

28 gusht
All Together

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu