• |
ide | kryesore

7 viktima dhe 250 raste të reja me koronavirus në Kosovë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

250 raste të reja jënë identifikuar me Covid 19 në Kosovë në 24 orët e fundit. 7 persona kanë humbur jetën.

IKSHPK-ja ka njoftuar se nga 454 testime, 250 kanë rezultuar pozitive. Në 24 orët e fundit janë shëruar 126 pacientë.


Numri total i rasteve në Kosovë ka arritur në 9049, ndërsa raste aktive janë 3804. Deri tani janë shëruar 3804 persona.

1 Comment

  1. Pa merak se Rama i ka lan portat hap, po vijne me mijra perdite nga kosova pa asnje kontroll ,…

    vari trapin se vijne me temperature apo me simpotma te tjere , duhet vetm te vijne qe te harxhone 10 euro dhe pastaj ne te semes a u semur vete apo semuri te tjere

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu