• |
ide | kryesore

Aktorja Guspe Ozay flet për shtatzaninë

-Instant, Paparazzi, Slider

Javën e kaluar aktorja Guspe Ozay u martua me aktorin  Baris Arduç në një ceremoni të thjeshtë.

Menjëherë pas dasmës mediat turke shkruajtën se Guspe është në një pritje të ëmbël prandaj dhe gjërat ndodhën aq shpejt.Por së fundmi aktorja ka thyer heshtjen dhe ka treguar se ajo nuk është në pritje të një fëmijë me bashkëshortine saj Baris.Guspe gjatë një interviste për gazetën ‘Haberturk’ tha se për momentin nuk është shtatzënë por që dëshiron të ketë një fëmijë me Baris.’Do ta dini kur të vijë dita.Nuk më pëlqen të flas shumë për këtë çështje. Sigurisht që ne do ta ndajmë lumturinë me ju’ është shprehur aktorja.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu