• |
ide | kryesore

FILMIMET/ Si e mirëpriste Ylli Ndroqi kryeministrin Rama në OraNews

Lajme, Të fundit

 

Ylli Ndroqi ka dalluar gjithmonë nga pronarët e tjerë të televizioneve për shkak të performancës përballë objektivit të kameras së televizionit. Gjithnjë i qeshur dhe pa komplekse u bë shpejt i njohur përmes prononcimeve ekzotike, ndërkohë që krijoi tek OraNews një studio të hapur për të gjithë politikanët.


SPAK ka risjellë në kujtesë me emrin e vjetër, Ylli Pamaciu, bashkë me aktivitetin e dyshuar kriminal dhe sot, imazhi nuk është i njëjti në publik.

Por pak vite më parë, ai ishte jo pak herë në shoqërinë e kryeministrit Rama. Shiheni në videot më poshtë kur e pret dhe e përcjell para një interviste në OraNews, apo kur Rama e mirëpret me batuta në kryeministri. Per te pare videon klikoni ketu.

8 Comments

  1. Cfare lidhje ka pritja qe dha Rama ne 2014 me sekustrimin e pronave te ketij fshatari pasunar ne 2020 ?
    Vetem lapsi eshte i afte ti kaloj gomeret e tij ne orgazem me lajme te tilla .

  2. Titulli sipas lapsit : Si e mirëpriste Ylli Ndroqi kryeministrin Rama në OraNews

    Titulli sipas meje : Si e mirëpriste Ylli Ndroqi djallin ne OraNews

  3. Ky eshte “opozitari” 007YN mo? Ky nuk quhet qendrim opozitar, kjo quhet b…lepirje. hajde katnar hajde, James Bond hajde, me i mencmi nga ju, mezi lidh ushkuret.

  4. Ky mo, eshte “opozitari” 007YN? Kjo nuk quhet qendrim opozitar, kjo quhet b…lepirje. hajde katnar hajde, James Bond hajde, me i mencmi nga ju, mezi lidh ushkuret.

  5. “Po fjete me dreqin në një shtrat, nesër do zgjohesh ne ferr” – Kujtoi pronari i OraNews se e beri mik Ramën, ja ku ja futi. Kështu është disa ngrihen kundër Ramës me shokë dhe të tjerët bëjnë sehirxhiun, te gjithë janë të humbur. Nesër e kanë rradhën ata që nuk përzihen. 🍷

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu