• |
ide | kryesore

Fotot/ Momentet kur e ndaluan pronarin e Ora News, Ylli Ndroqi

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ylli Ndroqi ka qenë duke lëvizur në itenerarin e zakonshëm të ditës me Mercedesin e tij kur forca të shumta policore e ndaluan në rrugë dhe i kërkuan të zbriste nga makina se aji i ishte sekuestruar nga SPAK, si pasojë e së shkuarës së tij si trafikant droge i burgosur në turqi me emrin Xhemail Pasmaciu.

Ai ka kërkuar ta shoqëroje vetë makinën dhe është paraqitur në Drejtorinë e policisë Tiranë ku janë kapur dhe pamjet e mëposhtme. Bashkë me Mercedesin janë sekuestruar edhe prona, apartamente si dhe TV Ora News.


©Lapsi.al

 

Erdhëm në drejtorinë e policisë, na është komunikuar një urdhër ezkekutimi për vendosje sekuestro , nuk është as i ndaluar as i shoqëruar.

5 Comments

  1. Ka plot te tjere para Yllit .
    Jane politikanet qe pa ju dridh qerpiku, nuk po lejn gje pa vjedh. Te gjithe me vila ne qytet, ne bregdet.
    I japin tendera oligarkeve me kusht qe te marrin vila, pastaj gjoja shajne oligarket

  2. Nuk e kuptoj si bahet sekustrimi dhe nuk arrestohet personi qe qe ju ba sekustrimi!Nje pyetje ata 2 te vdekurit a i mbajn tearrestuar?

  3. Shikoni me kujdes fotot e mesiperme, shikoni si ecen, shikoni marreshimin madheshtor, te katnarit, me targa CD dhe 007 YN. Shikoni sesi perqafohet me ate kokezbathin, ndonje polic, copa e injorantit. Cfare jane duke diskutuar, valle, keta gomere, me njeri-tjetrin? Cfare po i sqaron katnari 007 YN, policit te rilindjes, pashkolle? Pse valle katnaret sado arogante dhe harbute te jene, kur vjen puna tek polici, dhjesin gjak?!

  4. Shikoni me kujdes fotot e mesiperme, shikoni sesi ecen, shikoni marreshimin madheshtor, te katnarit, me targa CD dhe 007 YN. Shikoni sesi perqafohet me ate kokezbathin, ndonje polic, copa e injorantit. Cfare jane duke diskutuar, valle, keta gomere, me njeri-tjetrin? Cfare po i sqaron katnari 007 YN, policit te rilindjes, pashkolle? Pse valle katnaret sado arogante dhe harbute te jene, kur vjen puna tek polici, dhjesin gjak?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu