• |
ide | kryesore

Ndërron jetë nga koronavirusi mjeku nga Tropoja

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ndërron jetë nga koronavirusi mjeku pneumolog Anibal Byberaj.

Raportohet se Byberaj u paraqit dje në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.


Byberaj ka qenë mjek në Tropojë, ka mbajtur dhe postin e drejtorit të spitalit të Tropojës.

1 Comment

  1. VILMA NUSHIN EDI RAMA E DERGOJ ME CHARTER NE TURQI SE ESHTE NJE BASHKEHAJDUTE ME EDI RAMEN ,KURSE KETE TE TJERET QE PO VDESIN PER DITE SE VE UJIN NE ZJARR ASKUSH

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu