• |
ide | kryesore

Zbulohet shkaku i ndarjes së Hande Ercel me të dashurin

-Instant, Paparazzi, Slider

Lajmin e konfirmoi edhe vetë Harcel duke mos treguar arsyen e ndarjes.  Mediat turke kanë zbuluar së fundmi se shkaku që coi në ndarjen e çiftit ka qenë dëshira e Muratit për tu bërë baba. Ai i ka kërkuar Handes të bëhen me fëmijë, por aktorja nuk ka pranuar. “Nuk mendoj ende të bëhem mama edhe për ca kohë”- i është përgjigjur ajo. Çifti kanë pasur shumë argumenta dhe kanë vendosur të ndahen. Hande është shprehur se është ende herët për tu bërë nënë pasi tani  është në kulmin e karrierës. Murat kishte menduar gjithashtu t’i propozonte për martesë aktores.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu