• |
ide | kryesore

Gigi Hadid shfaqet topless në fotosesionin e fundit (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Supermodelja duket se akoma është në formë pasi të hënën në llogarinë e saj personale, Instagram, ndau disa fotografi atraktive nga fotosesioni i saj i realizuar për herë të fundit.


E dashura e Zayn Malik pozoi ‘topless’ në botimin e radhës të ‘Chaos SixtyNine’s Chanel’, që i kushtohet shtëpisë franceze të modës. Janë 13 kopertina për të zgjedhur nga numri i veçantë, ku përfshihen motra e saj Bella Hadid, Kendall Jenner, Adut Akech, Ever Anderson, Fran Summers, Imaan Hammam, Lila Moss, Stella Jones, Margaret Qualley, Mona Tougaard, Natasha Poly, dhe Vittoria Ceretti. Ndërkohë, përkundër marrëdhënies së mirë me të dashurin e saj, yllin e “One Direction”, Zayn Malik, 27 vjeçar, raportet e fundit theksojnë që çifti tani janë më të afërt se kurrë


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu