• |
ide | kryesore

6 viktima me Covid në vend në 24 orët e fundit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

6 viktima janë shënuar në 24 orët e fundit me koronavirus në vend.

182 është numri total të viktimave në vend. Po ashtu 69 janë të shëruarit në 24 orët e fundit.


Viktimat janë një 58 vjeçar nga Durrësi, një 70 vjeçar nga Kruja, dhe një 82 vjeçare nga Shijaku. Nuk e kanë fituar betejën, një 63 vjeçar nga Kukësi, një 64 vjeçar nga Shkodra, një 69 vjeçar nga Elbasani.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu