• |
ide | kryesore

Kur Fadil Berisha fotografonte familjen Kardashian-Jenner

-Instant, Paparazzi, Slider

Më poshtë shohim foto të Kris jenner të realizuara në vitin 2016, për “New You Magazine”, kur kishte dhënë edhe një intervistë ekskluzive atë vit për revistën. Kendall Jenner ka pozuar gjithashtu para aparatit të Berishës, kur ishte ende e vogël, dhe para ndërhyrjeve estetike në fytyrë!Imazhet janë të gjitha bardhezi, një stil i preferuar dhe identifikues i fotografit Fadil Berisha.


View this post on Instagram

@kendalljenner

A post shared by Fadil Berisha Photography (@fadilberishaphotography) on

View this post on Instagram

@krisjenner for #newyou magazine

A post shared by Fadil Berisha Photography (@fadilberishaphotography) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu