• |
ide | kryesore

Reperi FBG Duck vritet në mes të ditës në Chikago

Paparazzi, Slider

Reperi FBG Duck, është qëlluar dhe vrarë në një sulm të papritur në mes të ditës në Chikago.

Të shtënat ndodhën rreth orës 4.37 pasdite të martën në Rrugën Lindore Oak në lagjen Gold Coast, ku Duck dhe dy shokë po bënin pazar në butiqet e pasura të zonës. Policia thotë se dy vetura u larguan, dhe katër persona dolën jashtë dhe hapën zjarr, duke goditur tri viktimat, para se të largoheshin nga vendi i ngjarjes


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu