• |
ide | kryesore

Trump për shpërthimin në Bejrut: Dyshojmë të jetë sulm

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Zyrtarët ushtarakë amerikanë mendojnë se shpërthimi në Bejrut ishte një sulm. Ka qenë Presidenti Donald Trump që e ka treguar këtë.


Kam takuar gjeneralët tanë dhe duket se nuk është një aksident industrial. Sipas tyre, duket se është një sulm, një bombë e një lloji tjetër”, shpjegoi Trump duke shtuar se SHBA do të ndihmojnë Libanin.


FOTO&VIDEO/ Shpërthimi apokaliptik në Liban, dhjetëra të vdekur 

Sipas kryqit të kuq deri tani numërohen mbi 100 viktima dhe 4000 të plagosur.

3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu