• |
ide | kryesore

VIDEO/ Kjo nuse po bënte fotot e dasmës kur ndodhi shpërthimi në Bejrut

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Një nuse ishte duke pozuar për fotot e dasmës në momentin kur ndodh shpërthimi në Bejrut. Ajo gjendej pranë një sheshi të zbrazët në qendër të qytetit afër hotelit, Le Le Grey Hotel.


Kameramani në ato çaste kapi edhe momentin kur ndodhi shpërthimi në kryeqytetin libanez, ndërsa rruga aty afër mbulohet e tëra në pluhur.


Shpërthimi në Bejrut ka lënë të vdekur rreth 113 persona dhe 4 000 të tjerë të lënduar. Incidenti thuhet të ketë ndodhur në një depo në një port detar, pasi në objekt ishin të ruajtura mjete eksplozive.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu