• |
ide | kryesore

Djali i Johnny Depp fotografohet për herë të parë me të dashurën (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Djali i Johnny Depp, Jack, është fotografuar duke shijuar një shëtitje pranë të dashurës së tij modele në Paris.

18-vjeçari, i cili rrallë shihet në media, dukej i disponuar në shoqëri të bukuroshes Camille Jansen, e cila është dy vjet më e madhe se ai. Ndërkohë që babai i tij po qëndron në Mbretërinë e Bashkuar për procesin gjyqësor me ish-bashkëshorten Amber Heard, Jack jeton në Paris, aty ku qëndron edhe nëna e tij, Vanessa Paradis. Për dallim nga Depp, i cili ka përjetuar një karrierë të suksesshme si aktor, djali i tij ka qëndruar larg syrit të publikut dhe nuk ka qenë i interesuar që të ndjekë hapat e babait.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu