• |
ide | kryesore

Dr Dre rrezikon të humbë miliona dollarë nga shkurorëzimi

-Instant, Paparazzi, Slider

Dr Dre mund të humbë shuma të majme parash në procesin e shkurorëzimit nga bashkëshortja e tij, Nicole Young, e cila thekson se është detyruar ta nënshkruajë një marrëveshjeje paramartesore.

Ikona e hip-hopit, emri i vërtetë i të cilit është Andre Romelle Young, ka njoftuar në muajin qershor se ai dhe gruaja e tij po ndahen pas 24 viteve martesë. Mirëpo, tash raportohet se reperi mund t’i humbë miliona dollarë, pasi Nicole ka thënë se është detyruar ta nënshkruajë marrëveshjen paramartesore në vitin 1996 dhe më vonë Dre është penduar dhe e ka shqyer atë. Në dokumentet e siguruara nga TMZ, gruaja e reperit ka theksuar se ai kishte hequr dorë nga marrëveshja paramartesore dhe është ndier i turpëruar për veprimet e tij, prandaj e ka shqyer duke mos dashur që lidhja e tyre të kishte kufizime financiare.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu