• |
ide | kryesore

FOTO/ Kush është djali që masakroi nënën në Pogradec

Lajme, Të fundit

Olsi Çekiçi, 44 vjeç, qëlloi sot në orët e pasdites disa herë për vdekje me thikë në banesën nënën e tij, Feride Çekici. Ky është versioni zyrtar i Policisë së Pogradecit, për ngjarjen tronditëse.

Çekiçi, në foton e mëposhtme, mësohet se është me precedent të mëparshëm penal, i dënuar për drogë.
Ky i fundit vuan edhe nga shëndeti mendor. Para disa kohësh ai ka marrë mjekime dhe ka qenë i shtruar në spitalin psikiatrik në Elbasan.


44-vjeçari është shoqëruar në komisariat ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e këtij krimi mjaft të rëndë.

1 Comment

  1. EDI RAMA ESHTE NJESOJ ,PERDORUES DROGE DHE SKICOFREN-YMER GELBAZA E KA KARTEN KLINIKE thotë:

    JU LUTEM LIDHENI EDI RAMEN ,SE EDHE AI ESHTE NJE PERDORUES DROGE DHE ME SKICOFRENI TE THEKSUAR

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu