• |
ide | kryesore

FOTOT/ Pëllumb Pipero sqaron të afërmit e të sëmurëve me Covid-19 tek Infektivi

-Instant, Lajme, Të fundit

Fotot më poshtë tregojnë atë se çfarë ndodh sot tek spitali Infektiv.

Qytetarë të grumbulluar që presin të dinë diçka më shumë për familjarët dhe mjeku i njohur Pëllumb Pipero që i pret jashtë gardhit rrethues.


Të shqetësuar dhe me qese ushqimesh në duar ata presin të marrin vesh diçka më shumë se çfarë ndodh brenda mureve të infektivit, pasi thonë se kishin më shumë se 36 orë që nuk kishin informacion./ Top Channel

5 Comments

 1. Çojeni shimpazene ne cirk te na argetoj se per doktor me diplome veterineri kemi gjysmen e mjekeve te shqiperise.

  Te fala pompistit

 2. Ne ke vend te botes del doktori per sqarime o Orangutangu vogel qe rri del perdite ne media per vemendje. Kane faj ata qe ste shkerdhejne kurven te te hyn ne dru se ti ishe ai qe the qe piku kaloi ne Mars

 3. Sa e do topi piperon. ….flasin te njejten gjuh…Ma vjen neveri kur shoh ti dalin ne krah ketyre mender mediave e mender gazetareve … o topi o topi blushit..o te mjer.

 4. Në këto 30 vjet janë ndërtuar dy lloje familjesh mafioze: Ato që shpesh herë vrasin njëri- tjetrin ose i kap Policia; dhe e dyta: Familja që nuk e kap ligji. Kjo e dyta janë partitë politike. Merr për shembull, partinë e dytë për nga madhësia, dhe parti e parë për nga fjala aktuale ‘demokraci’: Partia Demokratike nuk ka asnjë qelizë ku nuk është i thurur klani dhe familja. Jo vetëm i biri i këtij e dhëndëri i tjetrit… Por familja e komunistëve të frustruar është aty; edhe familja e të korruptuarve të mëdhenj në qeverisjen e kaluar- aty. Pastaj vjen lidershipi në formën kanunore. Ka lider të zgjedhur; ka Këshill të pazgjedhur por që kontrollon të zgjedhurit; ka edhe lider suprem. Pastaj vijnë nënbosët, leitnantët dhe ushtarët që nuk kanë asnjë lek por që vrasin për bosët. Në këtë qerthull nuk e gjen dot kurrë thelbin. Opozita në fakt nuk është opozitë, por pushtet i degraduar nga korrupsioni dhe është vënë në anën e mafies. Sapo dëgjohet se preket mafia, menjëherë do të mbledhë mijëra në sheshin e Tiranës për të mbrojtur ‘Kushtetutën’.

  1. Kjo mënyrë e të komentuarit politik, i ngjan thirrjes së hajdutit “kapeni hajdutin”
   Ka qindra e qindra fakte që e demaskojnë qeverinë Rama për kanabizimin e gjithë Shqipërisë, mbushjen e gjithë institucioneve të shtetit me njerëz me të kaluar kriminale, vjedhje me vlera qindra milionë euro nëpërmjet PPP e konçesioneve korruptive, taksave që kanë shkuar në stratosferë, qindra mijë shqiptarë të arratisur të lemeritur nga kjo qeverisje, vjedhje masive të votave të denoncuara edhe në mediat më të mëdha të botës, shkatërim të plotë të sistemit të drejtësisë duke e lënë Shqipërinë të vetmin vend pa Gjykatë kushtetuese e pa Gjykatëtë lartë.
   Ti kafshë akuzon opozitën se paska qeverisur në rrugë korruptive edhe këto 7 vite.
   Nëse opozita paskej qenë kriminale dhe e korruptuar, a nuk bën “drejtësia e reformuar” vetëm çfarë e urfhëron Rama ?
   A e ke dëgjuar më Ramën që të flasë për “4 dëshmorët e bulevardit” apo për “vrasjet” e Gërdecit ?
   Asnjë fjalë.
   Përse ?
   Sepse “heroin” e vrasjes së “dëshmorëve” e bëri kryetar bashkie në Mat.
   Pronarin e Gërdecit, bëri si bëri dhe e nxorri nga burgu.
   Opotita sipas teje qenka vënë në anën e mafies.
   Po a nuk ishte opozita që me ligjin antimafia, ja nxorri Ramës gjithë mafiozët që i kishte zgjedhur deputetë, ministra e kryetarë bashkie ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu