• |
ide | kryesore

Miley Cyrus vjen në bashkëpunim me Dua Lipa-n (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Miley Cyrus është duke e sjellë albumin e saj të shtatë.

Këngëtarja amerikane e ka publikuar një fotografi të sajën nga studioja, në të cilën ka pozuar së bashku me Dua Lipën dhe Watt. Ajo i ka ngacmuar akoma më shumë fansat e saj me përshkrimin: “Dua e ka dëgjuar atë që ju nuk e keni dëgjuar…”.  Admiruesit e muzikës së saj menjëherë kanë nisur të spekulojnë se është fjalë për ndonjë bashkëpunim me këngëtaren e famshme shqiptare.


Nga ana tjetër, edhe Dua ka publikuar fotografi të tyre të përbashkëta me përshkrimin “bromance” (që i referohet raporteve të afërta me dikë).

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu