• |
ide | kryesore

Vëllezërit pranojnë vrasjen e taksistit në Fushë Prezë: Na ngacmonte të afërmen

Arkiva, Lajme, Të fundit

Vëllezërit Sajmir dhe Arsil Shera kanë pranuar para uniformave blu se kanë vrarë taksistin 71-vjeçar Abdulla Budlla, në Fushë Prezë, pasi ai i ngacmonte një të afërme.

Dy vëllezërit kanë deklaruar në polici se janë përpjekur të zgjidhnin konfliktin me Budllën, duke folur me të.


Vëllezërit kanë pohuar se kanë pasur një konflikt fizik me të moshuarin pak kohë më parë, ku i kanë kërkuar të hiqte dorë nga e afërmja e tyre, por sipas tyre, ai kishte vazhduar veprimmet e pahijshme dhe kjo i ka detyruar të ndërmarrin aktin ekstrem.

3 Comments

  1. Nje 71 vjeçar vrihet me kalashnikov per pune pidhi!!!
    Dy veta vrasin me kalashnikov nje 71 vjeçar per pune pidhi!!!
    Ngado qe ta kthesh, e sido ta shtrydhesh trurin, nuk arrin nje njeri normal te kuptoje mentalitete te tilla!
    Ato negociatat u hapen apo jo akoma?

  2. Kapeni pak kete ke foto dyte me keto syze, tamam deficent nga ato te vitit 91 qe dolen jashte per here te pare me anije

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu