• |
ide | kryesore

Aksident në Peqin, humb jetën një 40-vjeçar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në aksin rrugor Karinë – Peqin, janë përplasur me njëra-tjetrën 2 motocikleta.

Për pasojë, ka humbur në spital një nga drejtuesit e automjeteve, 40 vjeç.


Forcat policore janë në vendngjarje dhe po kryejnë të gjitha veprimet e duhura proceduriale për rastin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu