• |
ide | kryesore

Njihuni me modelin më të kërkuar në Google

-Instant, Paparazzi, Slider

Pas daljes nga karantina, njerëzit iu drejtuan salloneve të bukurisë për të rikthyer modelin e flokëve të mëparshëm ose për ta ndryshuar tërësisht atë, sepse pas vetë-izolimit, kushdo kishte nevojë për pak ndryshim në pamje. Një nga modelet më të kërkuar nëpër parukeri është prerja Bob dhe French Bob, sipas Stylist, është modeli më i kërkuar në Google. Prerja e famshme franceze qëndron në një gjatësi mbi supe, duket elegante, me volum dhe erehatshme. Flokët ngjajnë gjithnjë si të krehur dhe të shëndetshëm. Nëse jeni gati për ndryshimin e radhës, këtu gjeni disa modele të French Bob, këtu modelin e flokëve të Chrissy Teigen i cili fiksoi njerëzit, ndërsa këtu prerje Bob sipas formës së fytyrës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu