• |
ide | kryesore

Nora dhe Butrint Imeri do të vijnë me një bashkëpunim

-Instant, Paparazzi, Slider

Nëse menduat se bashkëpunimet e verës mbaruan e keni shumë gabim, sepse më e mira akoma nuk ka ardhur.

Jemi dakord që kjo verë do mbahet mend gjatë për super bashkëpunimet e artistëve shqiptarë, por listës po i shtohet edhe një super duet.


Sipas Prive.al, Nora Istrefi dhe Butrint Imeri kanë bashkuar forcat e janë gati të na lezetojnë verën.
Aktualisht, nuk ka asnjë detaji lidhur me këngën e dyshes simpatike dhe na mbetet të presim, megjithatë suksesi duket i garantuar.
Më herët këtë verë, Butrint Imeri solli “Si përpara” një këngë verore tepër e bukur dhe mbi të gjitha këngëtari shfaqej biond.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu