• |
ide | kryesore

VIDEO/ Me kallashnikov në dorë dhe maskë, momenti i sulmit te hoteli në Tushemisht

-Instant, Lajme, Të fundit

Pronari i lokalit, Jetmir Muçllari tregoi rreth ngjarjes të ndodhur në orët e para të mëngjesit. Sipas deklaratës së pronarit kanë qenë dy atentatorët që kanë qëlluar në drejtim të dhomës së djalit të tij dhe turistëve.

“Jemi të kërcënuar si familje. Kërkojmë mbrojtje nga policia. Dyshohej se objektiv i atentatit të sotëm dhe atij që ndodhi para një jave të ketë qenë djali im. I kam denoncuar me emra dhe kam kërkuar mbrojtjen e policisë”, thotë ai.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu