• |
ide | kryesore

Video/ Messi detyron Koulibaly ti japë një shkelm: 3-1 me dy penallti

-Instant, Sport, Video

Barcelona nuk ndalet tani dhe në minutën 46 shënon edhe golin e tretë. Messi I vjedh topin Koulibaly që e godet me shkelm duke shkaktuar penallti. Duhet VAR që të ndihmojë Cakir të akordojë penalltinë, ndërsa nga pika e bardhë Suarez shënon qetësisht golin e tretë.


Napoli mundohet të reagojë dhe e bën me një tjetër penallti në minutën e pestë shtesë të pjesës së parë. Insigne shënon 3-1, duke I dhënë pak shpresë Napolit për pjesën e dytë të ndeshjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu