• |
ide | kryesore

VIDEO/ “Pse bën zhurmë o të q….r…?” Shqiptari godet emigrantin me ngjyrë në Itali, ai e rreh keq

-Instant, Syri i Lapsit

Një shqiptar është konfliktuar me grushte me një tjetër emigrant në Itali. Ngjarja ka ndodhur në parkingun e një pallati në vendin fqinj.

Fillimisht është shqiptari ai që i afrohet emigrantit dhe e ofendon, duke i kërkuar llogari se përse bën zhurmë natën.


“Përse nuk më le të fle?…eee…përse bën zhurmë natën morë të q*** r***. Përse po të them?”- dëgjihet të thotë shqiptari.

“Çfarë, më fal…”- i thotë emigranti, por shqiptari fillon ta godasë sërish.

“Ore b*** të q***,”– fillon të ulërasë shqiptari duke e goditur por në atë moment personi tjetër nuk përmbahet.

Ai fillon ta qëllojë shqiptarin dhe e lë të shtrirë në tokë.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu