• |
ide | kryesore

Aksident me vdekje në bypassin e Fierit

Arkiva, Lajme

Një person është aksidentuar për vdekje nga një makinë mbrëmjen e sotme në fshatin Baltëz të Fierit. Deri më tani identiteti i viktimës nuk bëhet i ditur.

Dyshohet se burri ka qenë kalimtar, pasi është përplasur nga një automjet, ai është goditur dhe nga një makinë tjetër që po udhëtonte në vendin ku kishte ndodhur aksidenti.Policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Po punohet për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu