• |
ide | kryesore

I mituri shkon i pajetë në spitalin e Sarandës, policia nis hetimet

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një i mitur, banor i Delvinës, ka shkuar sot i vdekur në spitalin e Sarandës.

Ngjarja me viktimë shtetasin D. M, 13 vjec, ka ndodhur në orët e para të mëngjesit.


Policia është duke hetuar ngjarjen, ndërsa ende nuk ka një informacion ku dhe pse ka vdekur 13-vjecari.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu