• |
ide | kryesore

Simon Cowell aksidentohet me bicikletë, i nënshtrohet një operacioni

-Instant, Paparazzi, Slider

Simon Cowell është shtruar në spital pasi ka rënë nga biçikleta.


Simon u dërgua me urgjencë në spital të shtunën pasi ra nga biçikleta e tij e re elektrike, teksa e mori atë për provë në shtëpinë e tij në Malibu, California.“Simon ka thyer shpinën dhe do të bëhet operacion këtë mbrëmje”, ka konfirmuar përfaqësuesi i tij.“Ai lëndoi shpinën dhe u dërgua në spital. Tani është më mirë, nën kontroll dhe në duar të sigurta”.Aktualisht nuk është e qartë saktësisht se çfarë lloj dëmtimi ka në shpinë, por kjo shpesh i referohet një frakture në një pjesë të shtyllës kurrizore. Kjo përfshin një thyerje në të paktën një nga rruazat që përbëjnë kockën e pasme dhe mbrojnë palcën kurrizore.Frakturat në shpinë shpesh mund të shkaktojnë dhimbje të forta dhe mund të kufizojnë ndjeshëm lëvizjen, me disa pacientë që kanë nevojë për një mbajtës mbrapa ndërsa shërohen.Është e paqartë nëse Simon do të jetë në gjendje të marrë pjesë në serinë e ardhshme të ‘Britain’s Got Talent’.1 Comment

  1. Lajm i tmerrshem qe te ngjethe mishte. T e rrezohet nje njeri me biciklete ne USA, te gervishet dikush

    ne Madakaskar apo te pickoje mushkonja dike ne Indi duhet ta botojne te gjitha gazetat e portalet

    shqiptare se ketej jemi te gjithe top shendoshe e mire si me shendet ashtu edhe me Qeverine.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.